Ceramiczne panele grzewcze TC370

Ceramiczne panele grzewcze TC370
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru M2206676
 

Charakterystyki

Kolor   biały, beżowy, czarny

Opis Ceramiczne panele grzewcze TC370

Każdy chce zrobić swój dom maksymalnie przytulnym i wygodnym. Idealną decyzją dla ogrzania domu są ceramiczne panele grzewcze TEPLOCERAMIC.

Ceramiczne panele grzewcze TEPLOCERAMIC już zdążyły dobrze zarekomendować siebie. One mają szereg przewag przed innymi rodzajami grzejników:

- Ekonomiczność. Ceramiczne panele w roli gwównego ogrzewania pomogą zaoszczędzić 30-50% (w porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania). To odbywa się dzięki połączeniu 2 rodzajów ogrzania: promieniowanie podczerwone i konwencja przyrodnicza. Więc, jeżeli energię konsumować nie dużo - ceramiczne paneli grzewcze naprawdę są efektywne.

- Ekologiczność. Panel w żaden sposób nie szkodzi środowisku, ponieważ dla jej produkcji nie wykorzystują się żadne niebezpieczne substancje i materiały. Również, pod czas pracy nie wydzielają się żadne substancje lub opary. Trzeba odznaczyć ich absolutnie bezszumną pracę.

- Bezpieczeństwo. Ceramiczne panele nie szkodzą zdrowiu człowieka, a nawet przeciwnie. O wpływie sprzyjającym długofalowego promieniowego podczerwonego wiadomo już od dawna wszystkim. Poza tym, ceramiczne panele pomagają stworzyć w pomieszczeniu atmosferę komfortową: сały pokój równomiernie się nagrzewa i prawie nieobecny gradient temperatury, powietrze się nie suszy i nie wypala tlen.

- Łatwy montaż i eksploatacja. Najważniejsze to, że ustalenie ceramicznych paneli grzewczych nie potrzebuje żadnych pozwoleń i zaświadczeń. Proces montażu bardzo łatwy, nie potrzebuje dużo czasu i siły. Ich można ustalić nawet samodzielnie.

- Współczesny design. Ceramiczne paneli elektryczne mają design elegancki i współczesny oraz bez żadnych problemów będą częścią prawie dowolnego wnętrza.

Charakterystyki techniczne TC370:

 • Rozmiar - 600х600х11 mm;
 • Obszar ogrzania – 7-9 m2;
 • Potęga – 370 watt;
 • Objętość, co ogrzewa się – 18-20 m3;
 • Waga – 12 kg.;
 • Napięcie żywienia - 220W, 50Hz;
 • Gwarancja – 5 lat;
 • Termin służby – 30 lat;
 • Miara obrony – IP 47;
 • Kolor – czarny, biały, beżowy.

W celu oszczędzania energii elektrycznej zaleca się ustalać ceramiczne panele grzewcze razem z termostatem.

Minimalne zamówienie - 10 sztuk.

 


 

Towary z rubryki - Ceramiczne panele grzewcze

 
 
 

Szukaj

Szukać

Rodzaje działalności

Nasza kompania zajmuje się sprzedażą oszczędnego ogrzewania elektrycznego dla ustalana w mieszkaniu, ogrzewanie autonomiczne domu, systemy ogrzewania...

 

Kontakty

ТОВ "ТВК "ТЕПЛО-Е"
(główne biuro)

Ukraina, Równe, Równe, Ułasa Samczuka, dom 30а
 • +38 (068) 73-111-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create