Ceramiczne panele grzewcze TCМ450

Ceramiczne panele grzewcze TCМ450
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

Kod towaru M2206677
 
 

Opis Ceramiczne panele grzewcze TCМ450

Każdy chce zrobić swój dom maksymalnie przytulnym i wygodnym. Idealną decyzją dla ogrzania domu są ceramiczne panele grzewcze TEPLOCERAMIC.

Ceramiczne panele grzewcze TEPLOCERAMIC już zdążyły dobrze zarekomendować siebie. One mają szereg przewag przed innymi rodzajami grzejników:

- Ekonomiczność. Ceramiczne panele w roli gwównego ogrzewania pomogą zaoszczędzić 30-50% (w porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania). To odbywa się dzięki połączeniu 2 rodzajów ogrzania: promieniowanie podczerwone i konwencja przyrodnicza. Więc, jeżeli energię konsumować nie dużo - ceramiczne paneli grzewcze naprawdę są efektywne.

- Ekologiczność. Panel w żaden sposób nie szkodzi środowisku, ponieważ dla jej produkcji nie wykorzystują się żadne niebezpieczne substancje i materiały. Również, pod czas pracy nie wydzielają się żadne substancje lub opary. Trzeba odznaczyć ich absolutnie bezszumną pracę.

- Bezpieczeństwo. Ceramiczne panele nie szkodzą zdrowiu człowieka, a nawet przeciwnie. O wpływie sprzyjającym długofalowego promieniowego podczerwonego wiadomo już od dawna wszystkim. Poza tym, ceramiczne panele pomagają stworzyć w pomieszczeniu atmosferę komfortową: сały pokój równomiernie się nagrzewa i prawie nieobecny gradient temperatury, powietrze się nie suszy i nie wypala tlen.

- Łatwy montaż i eksploatacja. Najważniejsze to, że ustalenie ceramicznych paneli grzewczych nie potrzebuje żadnych pozwoleń i zaświadczeń. Proces montażu bardzo łatwy, nie potrzebuje dużo czasu i siły. Ich można ustalić nawet samodzielnie.

- Współczesny design. Ceramiczne paneli elektryczne mają design elegancki i współczesny oraz bez żadnych problemów będą częścią prawie dowolnego wnętrza.

 

Charakterystyki techniczne TCМ450:

 • Rozmiar – 900х450х15 mm;
 • Obszar ogrzania – 10-12 m2; 
 • Potęga – 430 watt;
 • Objętość, co ogrzewa się – 27-30 m3;
 • Waga – 15 kg.; 
 • Napięcie żywienia - 220W, 50Hz;
 • Gwarancja – 5 lat;
 • Termin służby – 30 lat;
 • Miara obrony – IP 47;
 • Kolor – 5 kolorów pod marmur biały i beżowy.

 

 

 

 

W celu oszczędzania energii elektrycznej zaleca się ustalać ceramiczne panele grzewcze razem z termostatem.

 Minimalne zamówienie - 10 sztuk.


 

Towary z rubryki - Ceramiczne panele grzewcze

 
 
 

Szukaj

Szukać

Rodzaje działalności

Nasza kompania zajmuje się sprzedażą oszczędnego ogrzewania elektrycznego dla ustalana w mieszkaniu, ogrzewanie autonomiczne domu, systemy ogrzewania...

 

Kontakty

ТОВ "ТВК "ТЕПЛО-Е"
(główne biuro)

Ukraina, Równe, Równe, Ułasa Samczuka, dom 30а
 • +38 (068) 73-111-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create